Onze leerkrachten vormen een hecht team. Om de ontwikkeling van onze leerlingen zo goed mogelijk te ondersteunen, houden we de lijntjes kort. Ook wij leren van en met elkaar. Net als onze leerlingen blijven ook de leerkrachten zich ieder jaar ontwikkelen. Binnen ons team hebben we daardoor specialisten op het gebied van lezen en hoogbegaafdheid. We ondersteunen elkaar. Het hele team denkt mee over het beleid van onze school en ons onderwijs om dit zo optimaal mogelijk te houden.

Ons team bestaat uit:

Thea Gebraad
Thea Gebraad
leerkracht groep 1-2a
t.gebraad@sopogo.nl
Marjolein van den Boogert
Marjolein van den Boogert
leerkracht groep 1-2b
m.vandenboogert@sopogo.nl
Evelien Andela
Evelien Andela
leerkracht groep 1-2a/b
e.andela@sopogo.nl
Jacquelien de Vogel
Jacquelien de Vogel
leerkracht groep 3
j.devogel@sopogo.nl
Conny Visser
Conny Visser
leerkracht groep 3
c.visser@sopogo.nl
Ilse de Beer
Ilse de Beer
leerkracht groep 4
i.debeer@sopogo.nl
Monique Stokman
Monique Stokman
leerkracht groep 5 en 7/8
m.stokman@sopogo.nl
Martine de Deugd
Martine de Deugd
leerkracht groep 5
m.dedeugd@sopogo.nl
Jowien Westhoeve
Jowien Westhoeve
leerkracht groep 6
j.westhoeve@sopogo.nl
Els Kant
Els Kant
leerkracht groep 6
e.kant@sopogo.nl
Gertjan van Etten
Gertjan van Etten
leerkracht groep 7-8
locatieleider
g.vanetten@sopogo.nl
Magda Nootenboom – Bunk
Magda Nootenboom – Bunk
invalleerkracht
m.nootenboom@sopogo.nl
Marion van de Berge
Marion van de Berge
remedial teacher
m.vandeberge@sopogo.nl
Iris Nouwens
Iris Nouwens
onderwijsassistent
i.nouwens@sopogo.nl
Willemijn Tanis
Willemijn Tanis
intern begeleider
w.tanis@sopogo.nl
Sandra Bruggeman
Sandra Bruggeman
schoolleider
s.bruggeman@sopogo.nl