Onze leerkrachten vormen een hecht team. Om de ontwikkeling van onze leerlingen zo goed mogelijk te ondersteunen, houden we de lijntjes kort. Ook wij leren van en met elkaar. Net als onze leerlingen blijven ook de leerkrachten zich ieder jaar ontwikkelen. Binnen ons team hebben we daardoor specialisten op het gebied van lezen en hoogbegaafdheid. We ondersteunen elkaar. Het hele team denkt mee over het beleid van onze school en ons onderwijs om dit zo optimaal mogelijk te houden.

Ons team bestaat uit:

Thea Gebraad
Thea Gebraad
leerkracht groep 1-2
t.gebraad@sopogo.nl
Roos Jonker
Roos Jonker
leerkracht groep 1-2
r.jonker@sopogo.nl
Evelien Andela
Evelien Andela
leerkracht groep 1-2
e.andela@sopogo.nl
Janine Vroegop
Janine Vroegop
leerkracht groep 1-2
j.vroegop@sopogo.nl
Monique Stokman
Monique Stokman
leerkracht groep 3
m.stokman@sopogo.nl
Gertjan van Etten
Gertjan van Etten
leerkracht groep 4
locatieleider
g.vanetten@sopogo.nl
Marga Witvliet
Marga Witvliet
leerkracht groep 4
m.witvliet@sopogo.nl
Ilse de Beer
Ilse de Beer
leerkracht groep 5
i.debeer@sopogo.nl
Shyamalie van Groningen
Shyamalie van Groningen
leerkracht groep 7
s.vangroningen@sopogo.nl
Tammo Edens
Tammo Edens
leerkracht groep 7
t.edens@sopogo.nl
Monique Geldof
Monique Geldof
leerkracht groep 6-8
m.geldof@sopogo.nl
Martine de Deugd
Martine de Deugd
leerkracht groep 6-8
m.dedeugd@sopogo.nl
Els Kant
Els Kant
leerkracht groep 1-2 en 6-8
e.kant@sopogo.nl
Marion van de Berge
Marion van de Berge
onderwijsassistent
m.vandeberge@sopogo.nl
Ian Keijzer
Ian Keijzer
onderwijsassistent
i.keijzer@sopogo.nl
Ilse Verkerk
Ilse Verkerk
onderwijsassistent
i.verkerk@sopogo.nl
Willemijn Tanis
Willemijn Tanis
intern begeleider
w.tanis@sopogo.nl
Sandra Bruggeman
Sandra Bruggeman
schoolleider
SOPOGO MT-lid
s.bruggeman@sopogo.nl